Eşkina Balığı Taşı Böbrek Taşı Balık Taşı Tedavisi

eşkina taşı Hakkında bilmek isteyeceğiniz bilgileri web sayfamız aracılığıyla sizlere ulaştırmak için müşteri hizmetlerimiz 7/24 sizlerin hizmetindedir.sizde bilgi ve tecrübelerinizi bizimle payşabilirsiniz her zaman yenilikçi bir web sayfamız olarak her zaman hizmetinizdeyiz


Eşkina Balığı Taşı

Eşkina balığı taşı denizlerimizde bulunandeniz eşkinasıdır.eşkina balığı büyüdükçü kilogramıda artıyor.Eşkina balığı büyüdükçe Eşkina taşı ta büyük olur.Balık Taşı sadece Eşkina balıgında olur.yapay veya fabrikasyon değildir.


Balık Taşı

Balık taşı limon ile kullanmak gerekiyor limondan başka bir ürünle karışmıyor yan etkisi yok  balık taşı için genelde balıkçılara gidilir balıkçılar yüksek paralar istemektedir ama bizler sizlere bu ürünü makul fiyatlarla satışa sunmaktayız.


Eşkina Balık Taşı

 eşkina balık taşı Eşkinayı yakalamak isteyen balıkçı dostlarımız yanlarında her zaman yedek malzeme getirmeyi ihmal etmezler. Çünkü balığımız sadece kayalık bölgelerde av verdiğinden olta takımlarında kopmalar da mutlaka olacaktır... Işığa karşı özel bir hassasiyet karanlık ve sessiz olmalıdır. Belki sadece o zamanlar bulunduğu kayalardan çıkıp dolaşabilir. Zaten yapılan gözlemlerde de ay ışığı olan gecelerde fazla av vermemektedir.Ayrıca Eşkina genelde ülkemizin kuzey kesimlerinde göç ettiğinden Ege kıyılarında oradakiler kadar sık görülmez.

Böbrek Taşı

Bu yüzden bu balığı Amatör Balıkçılardan çok Zıpkıncı arkadaşlar daha çok yakalar.Çünkü balıkadamlar bize göre suların diplerini daha iyi bilirler.15-25 metre derinliğe dalıp kaya diplerinede girebildiklerinden balığımızı evlerinde vurabilirler. Hatta gece dalan bazı iyi niyetten uzak dalgıçlar bu güzelim balığın neslinide tehlikeye atmaktadır. Yani demek istediğimiz Eşkina çıkan yerlere aşina değilseniz dibini bilmediğiniz yerlerde avlanmanızın zor olacağıdır. böbrek taşı  Sağ ve sol böbrekte toplam ikişer milyon tane süzgeç bulunduğunu hayal edin. Kandaki zararlı maddeler bu süzgeçten su ile beraber süzülür. 


Eşkina Balık Taşı Tedavisi

Süzgeçten geçen maddeler (tuzlar, kimyasal maddeler) yanında süzülen su o kadar fazladır ki, günlük bu sıvı miktarı yaklaşık 100 litredir. Süzgeçlerden sonra küçük kanallardan bu sıvı ve tuzlar geçerken bir denge içinde tekrar vücuda emilir. Bu geri emilme olmasa idi, vücudumuzdan atılan 100 litre idrar için bizim her gün 100 litre su içmemiz gerekirdi. İşte tüplerden, vücuda geri emilen sıvı yanında tuzlar da vücudumuzda bir denge içinde tutulur. Emilmeden atılan fazla madde ve tuzlar ile toplam , böbrek toplayıcı havuzuna günde yaklaşık 1-2 litre idrar adı verilen sıvı gelir.


Eşkina Balık Taşı Satış Merkezi

Eşkina Satış Merkezmiz 0216 6061112 www.eskinatasciahmet.com dan sipariş verebilirsiniz.

eşkina balığı

Aslında eşkina balığı hemen her mevsim avlanabilmekle beraber, asıl mevsimi ekim ayından sonra başlar. Denizlerimizdeki çoğu balık gibi kışa doğru yağlanacağından sonbahar, kış ve hatta ilkbahar ortalarına kadar lezzetini muhafaza eder. Ancak kış aylarında denizin derinliklerine doğru indiğinden yakalanması zorlaşır.